خدمات سبدگردان هدف

خدمات سبدگردان هدف

دراینجا لیست خدمات سبدگردان هدف را لیست کرده ایم

افتتاح حساب های سبد سرمایه گذاری

شرکت سبدگردان هدف متناسب با ذائقه مشتریان،محصولات مختلفی را در قالب انواع حساب های سبد سرمایه گذاری طراحی نموده است تا کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی،با انتخاب یک یا چند نوع از محصولات،بتوانند منابع خود را در اختیار شرکت سبدگردان قرارداده،تا این شرکت با مدیریت حرفه ای و تخصصی منابع از طریق سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت و متغیر،بتواند بازده مورد نظر مشتریان را متناسب با سطح اطمینان انتخابی آنان تامین نمایند.
لازم به ذکر است حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای افتتاح حساب سبد سرمایه گذاری 50 میلیون تومان است.
X

صندوق سرمایه گذاری

صندوق مشترک صبای هدف تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و با درآمد ثابت بوده و با مدیریت حرفه ای دارایی شما بازدهی قطعی و متناسبی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند،برتری این صندوق نسبت به حساب های سبد سرمایه گذاری این است که مشتریان با سرمایه های خرد(حداقل 100هزار تومان) می توانند نسبت به خرید واحد و سرمایه گذاری در این صندوق ها اقدام نمایند.

تامین سرمایه بنگاه ها و کسب و کارها

 •  
 • تاسیس و راه اندازی انواع صندوق های سرمایه گذاری
 • تاسیس و راه اندازی انواع شرکت های سهام پروژه خاص و عام
 • پذیرش و عرضه شرکت ها در بورس اوراق بهادار
 • افزایش سرمایه و انتشار اوراق بهادار تامین مالی برای شرکت ها
 • تامین سرمایه اجرا و تکمیل پروژه ها
 •  

خدمات مشاوره مالی

 •  
 • مشاوره مدیریتی در خصوص اصلاح و تجدید ساختارمالی و مدیریتی
 • مشاوره سرمایه گذاری
 • تهیه گزارش های ارزیابی و قیمت گذاری اوراق بهادار
 • تهیه گزارش های توجیه اقتصادی کسب و کار ها و افزایش سرمایه
 •  

متولی گری صندوق های سرمایه گذاری

شرکت سبدگردان هدف با توجه به مجوز دریافتی از سازمان بورس، می‌تواندخدمات نظارتی مستمر را درقالب پذیرش سمت متولی گری برای برخی نهاد های مالی ارایه نماید.این شرکت برای حمایت ازسهامداران طبق قوانین ابلاغی به عنوان رکن متولی صندوق ناظر مستمر بر دریافت ها و پرداخت ها و اعمال مدیر صندوق می باشد.
شرکت سبدگردان هدف درحال حاضر متولی صندوق سرمایه گذاری اعتماد ملل بوده و قابلیت پذیرش سمت متولی گری و نظارت برصندوق سهام،صندوق با درآمد ثابت،صندوق مختلط،صندوق نیکوکاری،صندوق زمین وساختمان،صندوق پروژه و ...را دارد.

خدمات آموزشی بازار سرمایه 

شرکت سبدگردان هدف در زمینه آموزش نحوه صحیح و حرفه ای سرمایه گذاری و مشارکت در بازار سرمایه اقدام به برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی تخصصی و مستمر در زمینه های تحلیل اقتصاد کلان،تحلیل بنیادی صنایع وشرکت ها و تحلیل تکنیکال در سطوح مقدماتی و پیشرفته می نماید.

خدمات اصلاح ساختار:

به معنای ساختارسازی و سازمان‌دهی ساختار مالکیتی و عملیاتی شرکت و تجدید ساختار راهبردی آن می باشد، بحران‌های مالی را کاهش می‌دهد و به طور همزمان با افزایش اشتراکات منافع بین اعتباردهندگان و سهامداران شرکت، در جهت تسهیل حل و فصل سریع چالش های پیش رو می کوشد. تصمیم گیری در مورد تجدید ساختار کسب و کار ممکن است دامنه وسیعی از فعالیت‌ها، از جمله تحصیل، واگذاری دارایی ها، مشارکت در کنترل شرکت‌های دیگر از طریق تحصیل سهام، تغییر در ساختار سرمایه از طریق روش‌های نوین مهندسی ساختار مالی و همچنین فرآیند مهندسی مجدد به منظور بهبود کارایی و اثربخشی شرکت را در برگیرد. در شرایط ذیل شرکت نیاز به اصلاح ساختار خواهد داشت: کارایی ضعیف در عملیات، تغییر در ساختار عملیات شرکت، کاهش توان رقابت پذیری محصولات و فرآیند خلق ارزش، سرمایه بری بالا، سوءمدیریت مالی، تغییرو نوسان در قوانین و مقررات مربوط به محیط فعالیت مشخصا در زمینه فن آوری، رقابت و …و عدم دستیابی به اهداف.

خدمات بررسی مشارکت و مشاوره سرمایه گذاری:

مشاوره پذیرش، ارزیابی راهبردها و شناسایی اولیه
راستی آزمایی قبل از ارائه خدمات
انتخاب مشتری و شناسایی ثانویه 
انعقاد قرارداد و شروع خدمت
مشاور ارزش گذاری شرکت مورد نظر مشتری توسط کارگروهی  متشکل از مدیران ارشد مشتری و شرکت سبدگردان هدف انجام می شود. مراحل ارزیابی طرح تجاری مشتری شامل فعالیتهای ذیل خواهد بود:
​​​​​​​
 • شناسایی اولیه مشتری از طریق به طرق مختلف مورد توافق
 • بررسی چشم اندازهای تجاری
 • تحلیل راهبردهای خرد و کلان
 • ارزیابی و تحلیل کامل بازار فعالیت
 • بررسی عملکرد و فعالیت های موجود و درحال وقوع
 • بررسی تاثیر محدودیت های دستیابی به منابع مالی و سازمانی بر فعالیت
در این مقطع شرکت سبدگردان هدف اقدام به ارزیابی تاثیر شرایط مختلف بر عملکرد مالی مشتری می کند. سپس، سنجش سلامت اطلاعات مالی مشتری جمع آوری شده از طریق چک لیست های شناسایی مشتریان انجام می شود. مراحل ارزشگذاری شرکت مورد نظر مشتری شامل موارد زیر می گردد:

 1. تحلیل درآمدها و هزینه ها
 2. ارزیابی توان سودآوری
 3. ارزیابی جریانات نقدی
 4.  ارزیابی دارایی ها و بدهی ها 
 5. ارزیابی حقوقی و مالیاتی
 6. گزارش کارشناسان رسمی دادگستری
 7. ارزیابی هسته های تحلیل جامع شرکت سبدگردان هدف
ارایه خدمات مشاوره در خصوص روند اجرایی و تهیه  فهرستی از مشتریان حایز شرایط جهت همکاریانجام خواهد شد. فرآیند پیشبرد مذاکرات با مشتری به اطلاع وی خواهد رسید. جلسات هم افزایی در جهت وقوع معامله برگزار و توسط شرکت سبدگردان هدف، سازو کار معامله به مشتری ارایه و پس ازدریافت نقطه نظرات وی، ساختار نهایی معامله تهیه و مستند می گردد.
معامله بر مبنای ساختار مورد توافق توافق بین مشتریان به وقوع می پیوندد. مشاوره به سرمایه گذار در خصوص تهیه موافقت نامه پیشنهادی و تهیه اسناد تعهد آور صورت پذیرفته و اسناد توسط صاحبان مجاز مشتری سرمایه گذار و سرمایه پذیر از طریق امضا تائید می گردد.

کارمزد خدمات:

بر اساس بند ۱۶ ماده ۷ قانون بازار اوراق بهادار، تصویب سقف نرخ های خدمات و کارمزدهای نهادهای مالی جزء وظایف و اختیارات هیئت مدیره سازمان است. کلیه کارمزدهای خدمات بر اساس مصوبات سازمان بورس و اوراق بهادار و توافقات انجام شده با مشتریان و مطابق با قراردادهای مصوب سازمان بورس تعیین خواهد گردید.
افتتاح میز خدمت و پورتال خدمات رسانی مشتریان
شرکت سبدگردانی هدف
کلیک کنید